Kontakt

Här finner ni kontaktuppgifter till samtliga medlemmar i staben och kommittén. Kontakta oss gärna vid frågor och funderingar!

http://teamdagarna.com/wp-content/uploads/Sandra-1.jpg

Sandra Persson

Projektledare

sandra.persson@teamdagarna.com

070-633 78 05

http://teamdagarna.com/wp-content/uploads/Klara-1.jpg

Klara Levin Stensson

Projektledare

klara.stensson@teamdagarna.com

076-282 77 61

http://teamdagarna.com/wp-content/uploads/Karin-1.jpg

Karin Modie

Ekonomiansvarig

ekonomi@teamdagarna.com

070-282 42 16

http://teamdagarna.com/wp-content/uploads/Johanna-1.jpg

Johanna Trouvé

Koordinator

koordinator@teamdagarna.com

073- 550 75 09

http://teamdagarna.com/wp-content/uploads/Ponus.jpg

Pontus Petersson

Kontaktsamtal

pontus.petersson@teamdagarna.com

070-768 32 68

http://teamdagarna.com/wp-content/uploads/Johan-1.jpg

Johan Wallin

Företagsansvarig

johan.wallin@teamdagarna.com

073-338 82 10

http://teamdagarna.com/wp-content/uploads/Hanna-1.jpg

Hanna Månsson Rosgren

Företagsansvarig

hanna.rosgren@teamdagarna.com

070-298 87 51

http://teamdagarna.com/wp-content/uploads/Malin-1.jpg

Malin de Sousa Mestre

Företagsansvarig

malin.mestre@teamdagarna.com

073-030 25 22

http://teamdagarna.com/wp-content/uploads/Alexandra-1.jpg

Alexandra Jevinger

Företagsansvarig

alexandra.jevinger@teamdagarna.com

070-863 05 27

http://teamdagarna.com/wp-content/uploads/Marcus-1.jpg

Marcus Eriksson

Företagsansvarig

marcus.eriksson@teamdagarna.com

073-023 80 04

http://teamdagarna.com/wp-content/uploads/Philip-1.jpg

Philip Hivander

Sponsansvarig

spons@teamdagarna.com

072-241 52 38

http://teamdagarna.com/wp-content/uploads/Emily-1.jpg

Emily Tran

Bankett & Mingel

bankett@teamdagarna.com

073-355 96 03

http://teamdagarna.com/wp-content/uploads/Sara-1.jpg

Sara Nathanaelsson

Marknadsföring

sara.nathanaelsson@teamdagarna.com

070-536 85 76

http://teamdagarna.com/wp-content/uploads/Helena-1.jpg

Helena Gärdin

Marknadsföring

helena.gardin@teamdagarna.com

070-435 35 22

http://teamdagarna.com/wp-content/uploads/Amanda-1.jpg

Amanda Erkén

Företagsevent

amanda.erken@teamdagarna.com

070-640 44 35

http://teamdagarna.com/wp-content/uploads/Julia-1.jpg

Julia Scherlin

Lunch & Lounge

lounge@teamdagarna.com

070-759 00 85

http://teamdagarna.com/wp-content/uploads/Elof-1.jpg

Elof Gerde

IT & Webb

itwebb@teamdagarna.com

076-127 87 99

http://teamdagarna.com/wp-content/uploads/Carro.jpg

Caroline Hultman

Info & Miljö

infomiljo@teamdagarna.com

076-162 03 54

http://teamdagarna.com/wp-content/uploads/Mattias-1.jpg

Mattias Sundmark

Mässansvarig

massansvarig@teamdagarna.com

072-235 07 80

http://teamdagarna.com/wp-content/uploads/Joel-1.jpg

Joel Wahlstedt

Logistik

logistik@teamdagarna.com

073-983 82 77

http://teamdagarna.com/wp-content/uploads/Alva1.jpg

Alva Happe

Art Director

artdirector@teamdagarna.com

073-067 50 32









Följ oss

Missa ingen information! Följ TEAM-dagarna på sociala medier

Top