Kontakt

Här finner ni kontaktuppgifter till samtliga medlemmar i staben och kommittén. Kontakta oss gärna vid frågor och funderingar!

http://teamdagarna.com/wp-content/uploads/anton.png

Anton Berggren

Projektledare

anton.berggren@teamdagarna.com

070-684 40 12

http://teamdagarna.com/wp-content/uploads/elin.png

Elin Sjölin

Projektledare

elin.sjolin@teamdagarna.com

073-216 53 42

http://teamdagarna.com/wp-content/uploads/Linus.png

Linus Falk

Ekonomiansvarig

ekonomi@teamdagarna.com

070-767 29 49

http://teamdagarna.com/wp-content/uploads/karro.png

Karolin Jansson

Koordinator

koordinator@teamdagarna.com

073-824 08 39

http://teamdagarna.com/wp-content/uploads/julia-k.png

Julia Karlsson

Kontaktsamtal

julia.karlsson@teamdagarna.com

076-880 73 37

http://teamdagarna.com/wp-content/uploads/patrik.png

Patrik Löfgren

Företagsansvarig

patrik.lofgren@teamdagarna.com

076-277 90 87

http://teamdagarna.com/wp-content/uploads/amanda.png

Amanda Venndahl

Företagsansvarig

amanda.venndahl@teamdagarna.com

070-794 86 89

http://teamdagarna.com/wp-content/uploads/viktoria.png

Viktoria Voskressenskaia

Företagsansvarig

viktoria.voskressenskaia@teamdagarna.com

073-975 67 71

http://teamdagarna.com/wp-content/uploads/oscar.png

Oscar Lindskogen

Företagsansvarig

oscar.lindskogen@teamdagarna.com

073-350 71 20

http://teamdagarna.com/wp-content/uploads/christoffer.png

Christoffer Johansson

Företagsansvarig

christoffer.johansson@teamdagarna.com

076-834 33 33

http://teamdagarna.com/wp-content/uploads/sophie.png

Sophie Johansson

Ansvarig Spons och Service

sophie.johansson@teamdagarna.com

073-055 93 45

http://teamdagarna.com/wp-content/uploads/antonia.png

Antonia Stenström

Ansvarig Spons och Service

antonia.stenström@teamdagarna.com

073-536 02 23

http://teamdagarna.com/wp-content/uploads/emelie.png

Emelie Nilsson

Marknadsföring

emelie.nilsson@teamdagarna.com

072-225 06 44

http://teamdagarna.com/wp-content/uploads/anna.png

Anna Haeger

Marknadsföring

anna.haeger@teamdagarna.com

076-018 15 90

http://teamdagarna.com/wp-content/uploads/arvin.png

Arvin Omari

Logistik

logistik@teamdagarna.com

073-685 12 34

http://teamdagarna.com/wp-content/uploads/malin.png

Malin Nilsson

Bankett och Mingel

bankett@teamdagarna.com

070-768 11 09

http://teamdagarna.com/wp-content/uploads/linus-g.png

Linus Gålén

IT & Webb

itwebb@teamdagarna.com

072-241 01 65

http://teamdagarna.com/wp-content/uploads/julia-g.png

Julia Gustavsson

Info & Miljö

infomiljo@teamdagarna.com

076-868 48 90

http://teamdagarna.com/wp-content/uploads/sofia.png

Sofia Lindström

Mässansvarig

massansvarig@teamdagarna.com

070-511 24 06

http://teamdagarna.com/wp-content/uploads/irma.png

Irma Axelsson

Art Director

artdirector@teamdagarna.com

072-554 22 41

http://teamdagarna.com/wp-content/uploads/linnea.png

Linnea Ekström

Ansvarig Företagsevent

linnea.ekstrom@teamdagarna.com

070-147 32 33

http://teamdagarna.com/wp-content/uploads/conner.png

Gustaf Conner

Ansvarig Företagsevent

gustaf.conner@teamdagarna.com

070-418 18 66






Följ oss

Missa ingen information! Följ TEAM-dagarna på sociala medier

Top